Rosszul járnak az E-Star kötvényesei
A névérték 35 százalékát fizeti csak az E-Star a kötvénytulajdonosoknak, de ezt is csak a pénze erejéig, a finanszírozóval ugyanis nem sikerült megállapodnia.
Rosszul járnak az E-Star kötvényesei
A névérték 35 százalékát fizeti csak az E-Star a kötvénytulajdonosoknak, de ezt is csak a pénze erejéig, a finanszírozóval ugyanis nem sikerült megállapodnia.
Még nem kerülte el a csődveszélyt az E-Star
Sikerült olyan banki forrást találni, amelyből kifizeti kötvényeit az E-Star, igaz csak névérték alatt, tehát a kötvénytulajdonosok elbukják a pénzük egy részét. A hír ennek ellenére pozitív, a cég ugyanis elkerülheti a csődöt.
Megjött az E-Star bejelentés
Névérték alatt veszi meg saját kötvényeit a társaság.
Szerződést bontott az E-Star és Sárospatak
Az E-Star Alternatív Nyrt. megállapodott Sárospatak önkormányzatával szerződéses együttműködésük közös megegyezéssel történő megszüntetéséről - közölte a társaság pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2,8 millió euróhoz jut az E-Star
Értékesítésre került az NRG Finance Kft. mindezidáig az E-Star Csoport által tulajdonolt üzletrésze, áll a társaság BÉT közleményében.