BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

2014-ben lejáró kötvényeket vett ma vissza az E-Star

Az ESTAR 2012/A kötvényekre a mai napon nem születtek kötések. Egy befektetési szolgáltató jelezte számlanyitási igényét, melyet szerda délelőtt az E-Star menedzsmentje meg fog tenni - közölte a társaság pénteken a BÉT honalpján. A 2012-es lejáratú kötvények tulajdonosai utoljára a tegnapi kereskedés során tudták felajánlani papírjaikat az E-Starnak bruttó 35 százalékos árfolyamérték mellett.

2012. október 19. péntek, 19:03

Fotó: Dömötör Csaba / Földi D. Attila
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az Equilor Befektetési Zrt-nél a mai napon vételi megbízást adott az RFV 2014/A, az E-STAR 2015/A és az E-STAR2016/C kötvényei visszavásárlására bruttó 26%-os árfolyamon. Ma az RFV 2014/A jelű kötvénysorozatból 400 darab, összesen 40 millió forint névértékű kötvény került visszavásárlásra, míg az E-Star 2015/A jelű kötvényekből 100 darab, összesen 10 millió forint névértékre vonatkozó megbízás érkezett.

Az RFV 2014/A, E-STAR2015/A és E-STAR2016/C kötvényekre vonatkozóan részletes aukciós ajánlatát akkor teszi közzé a cég, amikor az aukciókhoz szükséges forrás a társaság számláján rendelkezésre áll. A mai ismeretek szerint az aukciók várhatóan 2012. október 24-én és/vagy 2012. október 25-én kerülnek lebonyolításra.

portfolio.hu
portfolio.hu

Ez is érdekelhet