Vörösbe buktak az európai indexek
Vegyes kezdésből Madrid kivételével veszteségbe csúsztak zárásra kedden a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI. Budapestek is kivételt jelent.
Vörösbe buktak az európai indexek
Vegyes kezdésből Madrid kivételével veszteségbe csúsztak zárásra kedden a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI. Budapestek is kivételt jelent.
Vegyesen nyitott Európa
Pár pontos elmozdulásokkal, vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden - írja az MTI.
Pluszos nap volt a tőzsdéken
A Mol vezette az emelkedést a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX alacsony forgalomban egy százalék felett emelkedett. Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék is hétfőn.
Erősödtek az európai tőzsdeindexek
A kedvező globális hangulatban emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön, ahogy a befektetők az Európai Központi Bank döntéseit latolgatták - írja az MTI.
Unalmas nap volt a magyar tőzsdén
A nyugat-európai és a magyar tőzsde is pluszban zárt szerdán, Budapesten alacsony, nyolcmilliárdos forgalommal. A nyugati árfolyamindexeket elsősorban a tőzsdei jelentések emelték.