Pozitív kezdés Európában és Budapesten
Az előző napi súlyos veszteségek után emelkedéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán azon remények közepette, hogy egy erős gyorsjelentési szezon elcsitíthatja a súlyos indiai járványhelyzet miatti aggodalmakat. A BUX 24,63 pontos emelkedéssel nyitott - írja az MTI.



