Zöldben zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék
Nagy indexnyereségeket értek el kedden a főbb európai értékpapírpiacok gazdaságélénkítő hatást remélve a járványellenes intézkedések fokozatos enyhítésétől.
Zöldben zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék
Nagy indexnyereségeket értek el kedden a főbb európai értékpapírpiacok gazdaságélénkítő hatást remélve a járványellenes intézkedések fokozatos enyhítésétől.
Európa bevörösödött
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn a kiújult amerikai-kínai feszültség miatt - írja az MTI.
Csökkenéssel nyitottak az európai tőzsdék
Nagy indexcsökkenéssel indult a kereskedés hétfőn a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Nagyot emelkedett az OTP-részvény árfolyama
Nagy forgalommal zárt a hetet a BÉT. A BUX emelkedése az OTP 3,6 százalékos erősödésének köszönhető, a bankpapír 9500 forint fölött zárt. A nyugat-európai tőzsdeindexek gyengültek.
Emelkedéssel nyitottak a főbb európai piacok
Emelkedéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok csütörtökön - írja az MTI.