Pluszos nap volt a tőzsdéken
A Mol vezette az emelkedést a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX alacsony forgalomban egy százalék felett emelkedett. Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék is hétfőn.
Pluszos nap volt a tőzsdéken
A Mol vezette az emelkedést a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX alacsony forgalomban egy százalék felett emelkedett. Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék is hétfőn.
Erősödtek az európai tőzsdeindexek
A kedvező globális hangulatban emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön, ahogy a befektetők az Európai Központi Bank döntéseit latolgatták - írja az MTI.
Unalmas nap volt a magyar tőzsdén
A nyugat-európai és a magyar tőzsde is pluszban zárt szerdán, Budapesten alacsony, nyolcmilliárdos forgalommal. A nyugati árfolyamindexeket elsősorban a tőzsdei jelentések emelték.
Pozitív kezdés Európában és Budapesten
Az előző napi súlyos veszteségek után emelkedéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán azon remények közepette, hogy egy erős gyorsjelentési szezon elcsitíthatja a súlyos indiai járványhelyzet miatti aggodalmakat. A BUX 24,63 pontos emelkedéssel nyitott - írja az MTI.
Ázsia bevörösödött, Európában bizonytalan a nyitás
Vegyes nyitás várható szerdán a főbb nyugat-európai értéktőzsdék, szerte a világosan óvatosabbá váltak a befektetők a szűnni nem akaró koronavírus-járvány közepette - írja az MTI.