Vegyesen kezdett Nyugat-Európa
Vegyes indexekkel indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Vegyesen kezdett Nyugat-Európa
Vegyes indexekkel indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
London és Frankfurt vörösben, Párizs zöldben zárt
Túlnyomórészt csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn, miután délután a gyengébb New York-i nyitás és az erősödő devizák visszafogták a gyorsjelentési szezon erős startját övező optimizmust.
Jó napjuk volt a tőzsdéknek
Fordulat történt csütörtökön, mivel több nap után ez volt az első, amikor a BÉT nem teljesített alul az európai részvénypiacokhoz képest - véli Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője.
Stagnálással kezdett a BUX, pozitív kezdés Európa-szerte
A szerdai záróértékéhez képest nem változott a BUX a nyitáskor, indexemelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Európa pluszos napot zárt
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden. Az európai tőzsdezárást követően a tengerentúlon a Dow veszteségben, a Nasdaq és az S&P 500 nyereségben állt.