Nagyon rossz napja volt a techcégeknek
Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, az indexet a technológiai vállalatok taszították a mélybe túlértékeltségi aggodalmak hatására - írja az MTI.
Nagyon rossz napja volt a techcégeknek
Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, az indexet a technológiai vállalatok taszították a mélybe túlértékeltségi aggodalmak hatására - írja az MTI.
A vállalati vallomások diktálják a napi ütemet
Vegyes kezdésre lehet számítani kedden a főbb európai értékpapírpiacokon. A tőzsdén kívüli forgalomban kialakult árfolyamok alapján a vezető indexek 0,1-0,2 százalékkal bármely irányban elmozdulhatnak a kereskedés kezdetén - írja az MTI.
A bankok vitték a prímet Európában
Túlnyomórészt enyhe emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán. Egy sor pozitív banki gyorsjelentés érkezett, ám az efölötti optimizmust ellensúlyozta az óvatosság az amerikai jegybank szerepét betöltő Federal Reserve (Fed) monetáris politikai döntéseinek kihirdetése előtt - írja az MTI.
Vörösbe buktak az európai indexek
Vegyes kezdésből Madrid kivételével veszteségbe csúsztak zárásra kedden a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI. Budapestek is kivételt jelent.
Vegyesen nyitott Európa
Pár pontos elmozdulásokkal, vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden - írja az MTI.