BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A labdarúgók kölcsönöznek a klubnak

2001. május 23. szerda, 13:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kácsor Attila, az FTC Labdarúgó és Sport Kft. ügyvezetői teendőit is ellátó gazdasági igazgató arról tájékoztatott, hogy a cég 40 millió forinttal tartozik az APEH-nek, amit 10 hónap alatt, havi 4 millió forintos törlesztőrészletekkel rendeznek. A játékosoknak kéthavi bérükkel tartoznak, ami értesülésünk szerint összesen mintegy 60 millió forintot tesz ki. A kft. a klubnak korábban kölcsönadott 30 millió forintot, továbbá reklámszolgáltatásként leszámlázott 50 milliót. Ennek a 80 millió forintnak a sorsa egyelőre nem rendezett, mivel a klub nem tud fizetni a kft.-nek.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet