BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
06.
03.
23:59

Király az APEH elnöke

A pénzügyminiszter Király László Györgyöt, az APEH Bács-Kiskun megyei vezetőjét nevezte ki a tegnapi nappal az adóhivatal elnökévé. Az új vezető nem tervez személyi változásokat a hivatal vezetésében, viszont vizsgálatokat kíván lefolytatni a közeljövőben az esetleges törvénytelenségek felderítésére. Tegnap kiderült, hogy a korábban prognosztizáltnál 25 milliárddal nagyobb lehet idén a költségvetés áfabevételi többlete.

Szerző(k):
Baka Zoltán