BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gergényi Péter: jók voltunk az éjjel

Sikeresnek nevezte a rendőrség csütörötök hajnali fellépését Gergényi Péter, Budapest rendőrfőkapitánya a Magyar Televízió reggeli műsorában.

2006. szeptember 21. csütörtök, 08:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A rendőri erők igyekeztek mindent megtenni, hogy megőrizzék a rendet és biztonságot és ez sikerre vezetett - jelentette ki a rendőrfőkapitány. Jelenleg "többen vannak kihallgatás alatt", a hatóságok megvizsgálják, hogy személy szerint ki mit követett el, ennek alapján döntenek az őrizetbevételről.

Nem tudom, ki mire készül - mondta Gergényi a kilátásokról, de biztosított mindenkit, hogy a rendőrség az éjjelihez hasonló keménységgel megakadályozza a törvénytelen cselekményeket. Biztos, ami biztos, Gergényi jogkövető magatartás javasolt mindenkinek.

Plankó Gergely
Plankó Gergely

Ez is érdekelhet