A rendőri erők igyekeztek mindent megtenni, hogy megőrizzék a rendet és biztonságot és ez sikerre vezetett - jelentette ki a rendőrfőkapitány. Jelenleg "többen vannak kihallgatás alatt", a hatóságok megvizsgálják, hogy személy szerint ki mit követett el, ennek alapján döntenek az őrizetbevételről.
Nem tudom, ki mire készül - mondta Gergényi a kilátásokról, de biztosított mindenkit, hogy a rendőrség az éjjelihez hasonló keménységgel megakadályozza a törvénytelen cselekményeket. Biztos, ami biztos, Gergényi jogkövető magatartás javasolt mindenkinek.
