Jelenleg a társaság kétezer főt foglalkoztat, s reményei szerint a komáromi térségből bővíteni tudja létszámát az új gyártósorokhoz. A beruházás idén indul, s a tervek szerint szeptemberben már az új egységből is kikerülhetnek a mobiltelefonok.
A Nokia terjeszkedési terveit már a múlt héten sejteni lehetett, amikor Matti Vanhanent, Finnország miniszterelnökét elkísérte Magyarországra Yrjö Neuvo is, a Nokia igazgatósági tagja.
