BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Diszkriminatív a termékdíj?

Versenyjogi szempontból aggályosak lehetnek a környezetvédelmi tárca által készített, a termékdíjak módosításáról szóló törvénytervezet egyes elemei.

2004. szeptember 7. kedd, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Független versenyjogászok is aggályosnak tartják a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium termékdíjak módosításáról szóló, várhatóan ősszel a parlament elé kerülő tervezet egyes pontjait. A tárca a vaskos módosító javaslattól a műanyag hulladékok mind nagyobb arányú visszagyűjtését reméli, miközben több lobbi tiltakozik a szabályozó ellen. A módosító javaslat eldobható palackokra vonatkozó regulációját diszkriminatívnak és alkotmánysértőnek tartják a jogászok. (A több mint 100 oldalas, egész iparágakat átfogó módosítás egyik pontja szerint a szénsavas üdítőknél és ásványvizeknél – a kiskereskedelmi forgalom alapján – 2005-től a termékek 30 százalékát visszaváltható, többször használatos, vagyis többutas palackokba kell tölteni, majd évenként ezt az arányt növelni kell.) A jogi szakértők szerint az a fő probléma, hogy a jogszabály elfogadása esetén a többutas palackozó rendszerekkel nem rendelkező vállalkozások akár milliárdos versenyhátrányba kerülhetnek a beruházás költségei miatt.
Az ágazatban az eldobható csomagolás előretörése miatt kihasználatlan palackmosó- és töltőrendszer-kapacitások állnak. Nem véletlen tehát, hogy a törvénytervezet iparági arányokban fogalmaz és nem vállalkozásokra lebontva regulál. A szaktárca burkoltan elvárná, hogy a meglevő kapacitásokat pestiesen szólva bedobják a közösbe – vélelmezik a szakemberek. Ugyanakkor a versenyjogászok szerint egyetlen vállalkozást sem lehet olyan helyzetbe hozni, hogy önként – vagy akár ellenszolgáltatás fejében – ajánlja fel kapacitásfeleslegét a konkurencia visszaváltható palackjainak mosására, újratöltésére.
Az új jogszabálytervezet ellen már a kiskereskedelmi multik is felszólaltak – nekik az ingyenes nejlonszatyor miatt kerülne több milliárdba a szabályozó bevezetése (NAPI Gazdaság, 2004. augusztus 30., 4. oldal) –, és az Élelmiszerfeldolgozók Országos Szövetsége (Éfosz) is tiltakozik. Az érdekvédelmi szervezet brüsszeli elemzőkkel hatástanulmányt készített a módosító javaslatról. Az ugyancsak hosszúra sikerült tanulmány összegzése szerint a törvénytervezet önmagában nem oldja meg a visszagyűjtési problémát, arról nem is beszélve, hogy a szaktárca szerint a „lopakodó környezeti katasztrófával fenyegető” pillepalackok a teljes csomagolási hulladéktömegben 3 százalékkal bírnak. Boródi Attila, az Éfosz ügyvezető elnöke lapunknak elmondta: több hónapja tárgyalnak a minisztériummal, a jelek szerint gyakorlatilag eredménytelenül, hiszen még a brüsszeli elemzésre sem válaszolt a tárca. Boródi szerint az ősszel a parlament elé kerülő tervezettel nagy valószínűséggel nem tartható a keletkezett műanyag hulladékok Magyarország által vállalt 2005-ös 50 százalékos visszagyűjtése, és azt sem tartja kizártnak, hogy Brüsszel ilyen formában nem fogadja el a jogszabályt. Az Éfosz egyébként kész arra, hogy tagjai segítségével – számára is elfogadható jogszabályi háttérrel – 2010-ig a műanyag hulladékok 65 százalékát visszagyűjtse, ez 5 százalékkal lenne több Magyarország 2012-re tett uniós vállalásánál.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet