BUX 139331.12 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elindult a Tony Curtis-kampány

2004. május 24. hétfő, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Május közepén elindult a Tony Curtis közreműködésével készült, 30 másodperces Magyarországot népszerűsítő reklámfilm sugárzása az Egyesült Államokban - derült ki a Magyar Turizmus (MT) Rt. tájékoztatásából. A filmmel elsősorban az 50 év feletti amerikaiakat kívánják utazásra bírni. Információink szerint a sugárzásra a MT Rt. mintegy 130 millió forintot szán. A Magyar Turizmus Rt. kampánya öt akcióból áll, ennek egyik legfontosabb eleme a televíziós reklám. A filmet tíz csatornán, húsz amerikai nagyvárosban sugározzák majd. Ezenkívül nyomtatott hirdetéseken, internetes megjelenéssel - www.gotohungary.com -, szakmai hírlevelekkel és directmail-akcióval is népszerűsítik Magyarországot.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet