BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Postabank: ma pályázatbeadás

2003. június 24. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ma délelőtt 10 és 12 óra között az ÁPV Rt. reményei szerint a pályázatot előzetesen megvásárló mind a hét cég felkeresi a privatizációs szervezet székházát, hogy beadja pályázatát a Postabank Rt. 99,665 százalékos részvénycsomagjának megvásárlására. Az indikatív ajánlatok kiértékelése után az ÁPV Rt. dönti el, hány jelentkezőt hív meg a második fordulóba. A vagyonkezelő előzetes - még a folyamat kezdetekor elhatározott - terve szerint 3-5 pályázónak nyílik lehetősége kötelező érvényű ajánlat megtételére szeptember 12-én. A második fordulóban indulók július 17-én léphetnek be a Postabank adatszobájába, a kandidálóknak 400 millió forint bánatpénzt kell majd letenniük a végleges ajánlat megtételéig. Lapunk kérdésére a pályázók közül a Budapest Bank, a HVB és az OTP illetékesei feleltek egyértelmű igennel arra, hogy a holnapi napon képviselőjük egy pályázati borítékkal felkeresi-e az ÁPV Rt. székházát.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet