A Figyelő gazdasági hetilap jelenlegi főszerkesztője, Merényi Miklós jövő év februárjában megválik a laptól, és más területen folytatja munkáját - derült ki az újságot kiadó Sanoma Budapest Rt. sajtóközleményéből. Merényi egyelőre nem kívánta elárulni, hol folytatja pályáját. Lapunk kérdésére elmondta, javaslatot tett az új főszerkesztő személyére, amit a Sanoma bizonyára figyelembe vesz a döntésénél.
(NAPI)
