Piacvédelmi eljárás megindításáról folytat előzetes vizsgálatot a magyar acélipar érdekében a Gazdasági Minisztérium (GM) a Külügyminisztériummal (KüM) egyeztetve - tájékoztatott a KüM. A vizsgálat eredményéről szóló határozatot a Gazdasági és Foglalkoztatási Közlönyben a közeli napokban teszik közzé. A KüM szerint a hazai acéliparnak évek óta romlott a helyzete, az import jelentősen nőtt.
(NAPI)
