A 194 milliárd forintos bevételkiesést egy 200 milliárd forintos kiadáscsökkentéssel kompenzálja jövőre a kormány. Ennek részleteiről jelenleg még folynak az egyeztetések - jelentette be Veres János pénzügyminiszter. Emellett a gazdasági növekedésből származó bevételnövekmény is kompenzálja az adócsökkentések miatti mínuszt.
