BUX 139467.45 0,12 %
OTP 45280 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszaveszi a Cinema City a Mammut moziját

Május végétől újra a Cinema City üzemelteti a Mammut mozijait - adta hírül a cég a Facebookon.

2019. május 31. péntek, 11:36

Fotó: Napi Gazdaság / Kummer János
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nyitás időpontját még nem ismerik, de mindkét helyszínt átalakítják és lesz egy úgynevezett VIP rész, mint az Aréna mozijában.

Továbbá a lehetőségeikhez mérten ügyelni fognak a feliratos vagy eredeti nyelvű filmkínálat szélesítésére is.

A Cinema City korábban is a Mammut mozis szolgáltatója volt, azonban pár éve bezártak és 2017-től a török Cinema Pink működtette a termeket. A bevásárlóközpont május elején jelentette be, hogy bezárnak és átépítik a termeket.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet