BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új magán rendelőintézet indult Budapesten

Panorama Medical Center néven, 1000 négyzetméteren pszichoszomatikus szemléleten alapuló, univerzális rendelőintézetet nyitott egy orvosokból és magánszemélyekből álló befektetői csoport, a rendelőt 120 millió forintból alakították ki - adta hírül az intézményt üzemeltető Jump Consulting Kft.

2016. július 29. péntek, 17:58

Fotó: Napi Gazdaság / Katona Vanda
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az intézmény nem egészen egy év alatt 120 millió forintos beruházásból készült el; ez teljes egészében a rendelők kialakítására és a világszínvonalú géppark beszerzésére ment el, hiszen az épületet béreljük - mondta Spányik András, a társaság ügyvezető igazgatója.

Az új rendelő tulajdonosai 3 éves megtérüléssel számolnak, és azt remélik, hogy a társaság 2017-ben saját lábára áll, azaz nem lesz szüksége friss tőkére. A kft. üzleti modellje szerint ehhez legalább havi 300 páciensre van szükség. Ezen felül a foglalkozás egészségügy felé is nyitna a rendelőintézet.

A rendelő több mint 30 szakorvossal és pszichológussal kezdi meg működését. A Panorama szakrendelő egyelőre semmilyen tb-forrást nem kap.

(Képünk illusztráció.)

Economx
Economx

Ez is érdekelhet