BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sötét dolog zajlott a Buda-Cashnél?

Nagy kukászsákban vittek el állítólag valamit a rendőrség megjelenése előtt.

2015. február 26. csütörtök, 09:43

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Durván 14-18 órával az előtt, hogy a rendőrség hétfőn este megszállta volna a Buda-Cash Brókerház Ménesi úti központi épületét, valakik valamit pakoltak ott, legalábbis a hvg.hu egy forrása szerint. \"Hétfő hajnali 2 óra tájban hat sötét színű autót láttam a Buda-Cash Brókerház Ménesi úti parkolójában\" - mesélte a portálnak egy, a brókercég székházával szemben lakó nő, aki pont rálát az épületekre, és szokatlannak tartotta az esetet, korábbról nem emlékszik hasonlóra az épületnél.

Először az vált számára gyanússá, hogy az épület legalsó szintjén fel volt kapcsolva a villany, hétvégén általában senkit sem lehetett látni az irodaház környékén. Amit ennél is furcsábbnak talált, hogy a szomszédos épület egyik emeleti helyiségében világos volt, és egy férfit látott kijönni a házból, aki egy láthatóan nehéz, fekete kukászsákot húzott maga után. \"Azt gondoltam, ilyenkor csak nem takarítanak\" - mesélte a szemtanú. Nem látta, hogy az egyik parkoló autóba rakták-e be a zsákot. A nőt mindenesetre eddig még nem kérdezték ki a rendőrök. A hvg.hu viszont olyan szomszédot nem talált, aki megerősítette volna a hajnali órákban állítólagosan történteket.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet