BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Összeborult Vodafone és a VW csoport

A Vodafone és a Volkswagen Group között szombaton létrejött megállapodás szerint 2015-től az új Audi modellek kifejezetten autóipari alkalmazásra kifejlesztett, beépített SIM-adatkártyával csatlakoznak majd az internetre - olvasható a Vodafone honlapján közzétett közleményben.

2014. március 9. vasárnap, 11:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az autóipar kulcsfontosságú szereplője lesz az M2M (machine-to-machine = gépek közötti, más néven \"dolgok internete\") adatforgalmi piacnak - mondta Erik Brenneis, a Vodafone M2M üzletágának igazgatója. A Volkswagen csoporttal kötött megállapodás megerősíti a Vodafone pozícióját az autóipari adatforgalmi piacon - tette hozzá.

Az autók internetre kapcsolásának egyik fő hajtóereje a Brüsszel által Európa szerte bevezetni tervezett \"eCall\" segélyhívó rendszer, amely baleset esetén automatikus riasztást ad a hatóságoknak és a mentőszolgálatoknak. Emellett rohamosan növekszik a felhasználói igény az út közben elérhető online információs és szórakoztató szolgáltatások iránt is.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet