BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Így kellett volna beszélnie a MAL-vezérnek

Feltűrt ingujj, sáros csizma, higgadt és egyenes beszéd. Ez az, ami hiányzott a MAL Zrt. katasztrófa-kommunikációjából.

2010. október 12. kedd, 16:55

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Pedig ha Bakonyi Zoltán vezérigazgató csak annyit mond nyilvánosan a katasztrófát követő néhány órában és a rá következő napon, ami a kialvatlan arcára amúgy is kiült, "milliószor" kisebb támadási felületet hagy a sajtó, a politika és a közvélemény számára az általa vezetett cégen. Személy szerint meg merném kockáztatni, hogy egy a jelenleginél szervezettebb kommunikáció mellett nem merült volna fel (vagy nem ilyen gyorsan) a kormány részéről, hogy a MAL felett átvegye a hatalmat.

A közvélemény, illetve a sajtó ugyanis megfelelő válságkommunikáció esetén nem zárt volna ilyen erősen a kormány mögé. Hiszen most sem egyértelmű, hogy a katasztrófában az időjárás, vagy emberi mulasztás játszott nagyobb szerepet, ahogy az sem, hogy az ide vonatkozó szabályok gyengesége, esetleg a szabályok betartatása, vagy a szabályok megkerülése okozta-e a katasztrófát.

A kommunikáció hiányában alapproblémák mellett siklott el a sajtó, rajta keresztül a közvélemény: így pontosan azt gondolja, amit a kormányzat szeretne (a PR egyik alapja, hogy az üzenet befogadó azt gondolja, amit az üzenet küldője szeretne, hogy gondoljon) - a bűnbak a MAL.

Kérdés persze, milyen az üzenetküldő világlátása. Abban viszont nyilvánvalóan nem téved a kormányzat, hogy bármely vállalkozás - főleg ipari cég - múltját, helyzetét alaposabban szemlélve találni szabálytalanságot, amelyik később terhelő lehet egy károkozásnál. Az is biztos, hogy a magyar gazdaság, a magyar munkaadók jelenlegi környezetvédelmi, társadalmi és pénzügyi szerepvállalása, az errő való gondolkodásmódja sem fenntartható, mert olyan kormányzati, állami beavatkozást eredményez, amely évtizedekkel veti vissza a magyar parlamentáris rendszert.

Akárhogy is, a MAL - válsághelyzetet tényleg kezelni képes - kommunikációja bebizonyíthatta volna, hogy a magyar gazdasági elit képes önállóan megoldani a problémáit, illetve az alumíniumipari cég esetében legalább annyit, hogy képes eltakarítani a szemetét és ha vígaszt nem is, támaszt tud nyújtani az áldozatoknak, anélkül hogy a kormánynak "vezetnie" kellene a kezét. A közvélemény pedig képes lett volna több oldalról szemlélni egy egyébként a szakembereknek is lassan átláthatatlanul többsíkú problémakört. Erre azonban nem került sor.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet