Budapest főpolgármestere elrendelte, hogy a délkelet-ázsiai szökőár áldozatainak emléke előtti tisztelgésként ma délben egy percre a BKV valamennyi járműve álljon meg. Demszky Gábor felkéri a budapestieket, hogy csatlakozzanak az Európai Unió elnöksége által kiadott felhíváshoz és délben 3 perces néma gyásszal emlékezzenek a katasztrófa áldozataira.
2005. január 5. szerda, 10:40
