BUX 139467.45 0,12 %
OTP 45280 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Négyen pályázhatnak itthon a 3G-re

A Nemzetközi Hírközlési Hatóság ma hirdette meg a harmadik generációs mobilkommunikációs szolgáltatás nyújtására felhasználható rádiófrekvencia-sávok használati jogosultságot - jelentette be Kovács Kálmán miniszter.

2004. augusztus 31. kedd, 10:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A négy frekvenciablokk 15 évre nyerhető el, ebből egy új belépő számára van fenntartva, aki opciós jogot kap DCS vagy GSM hálózatra is. A leendő nyerteseknek a pályázati összeg első részletét, 5,5 milliárd forintot még az idén be kell fizetni. A pályázatot holnaptól lehet megvásárolni, és november 2-ig kell benyújtani, az eredményhirdetésre várhatóan december elsején kerül sor.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet