BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Itt a Fevita-gyorsjelentés

Veszteséggel zárta az első félévet a Székesfehérvári Hűtőipari Rt.- derül ki a részvénytársaság gyorsjelentéséből.

2004. augusztus 6. péntek, 10:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az adózás előtti eredménye alapján az első félévet három millió forintos veszteséggel zárta a Székesfehérvári Hűtőipari Rt. Üzemi eredmény 4,6 millió forint amely 4,7 millióval kevesebb az előző év hasonló időszakához képest. A cég a következő félévben korrigálni próbálja a mostani negatív mutatókat.

Közleménye szerint ezt részben az elvesztett piacok visszaszerzésével és szigorú költségtakarékossági intézkedésekkel kívánja elérni.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet