Az 1200 embert foglalkoztató békéscsabai üzemet a privatizációs terv szerint a Bábolnától leválasztva értékesítik, vagyis: nem kerül be a jó minősítést kapó, értékesebb, a Bábolna nevét és piacát megőrző új cégbe.
A Bábolna Rt.-hez tartozó békéscsabai baromfi-feldolgozó vállalatnál az eredeti állapot visszaállítását kezdeményezik a helyi önkormányzat vezetői az ÁPV Rt.-nél és a kormányszerveknél - írja a Népszabadság.
2004. augusztus 6. péntek, 10:31

Az 1200 embert foglalkoztató békéscsabai üzemet a privatizációs terv szerint a Bábolnától leválasztva értékesítik, vagyis: nem kerül be a jó minősítést kapó, értékesebb, a Bábolna nevét és piacát megőrző új cégbe.