Az előfizetési díj, mely nem lebeszélhető, 3950 forint havonta, a mérőóra 30 másodperces impulzusokat számol. Drozdy Győző, a Pannon GSM vezérigazgató-helyettese elmondta: az új egyszerűbb tarifacsomag a számhordozhatóság miatt felértékelődő egyszerűség miatt kerül bevezetésre. A cég igyekszik megállítani a piacvesztést, az azonban egyelőre nem nyilvános, hogy a tulajdonos Telenor milyen gazdasági eredményeket és mutatókat vár a Pannon GSM-től az év végére.
Jóllehet az új Pannon GSM-csomag valóban egyszerű, a cég számtalan egyéb tarifacsomaggal is rendelkezik, így ismét egy választási helyzetbe kényszeríti előfizetőit.
