BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Raiffeisen hétmilliárdból megduplázza fiókhálózatát

Erőteljesen növelné lakossági betétállományát a Raiffeisen, ennek érdekében 2006-ig több mint duplájára emelné bankfiókjai számát.

2004. április 15. csütörtök, 11:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ez év végére több mint harmadával 71,8 milliárd forintra növelné lakossági hitelállományát a Raiffeisen Bank Rt., miközben a betétállomány bővülése megközelítené a 100 milliárd forintot, amivel az elérné 272 milliárd forintot - nyilatkozta Huszár Róbert, a pénzintézet lakossági területért felelős vezérigazgató-helyettese.

Huszár szerint a tervek teljesítéséhez jelentős hálózatbővítésre van szükség. A bank az első félévben 12 új fiókot nyit, míg 2006-ig összesen 120 tagúra bővíti a jelenleg 54 egységből álló hálózatát. A döntően kislétszámú kirendeltségek fejlesztésének költsége a bank mostani számításai szerint 7 milliárd forintot tesz ki.

Nagy Nándor László
Nagy Nándor László

Ez is érdekelhet