BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megvetették lábukat az áruküldők

A Magyar Áruküldők Egyesülete a 10. születésnapján tartott sajtótájékoztatón hangsúlyozta, hogy sikerült kiszorítani a piacról a tisztességtelen módszerrel dolgozó cégeket.

2004. február 5. csütörtök, 15:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Áruküldők Egyesülete 10. születésnapját ünnepelte. Az évforduló tiszteletére tartott sajtótájékoztatón elmondták, sikerült visszaszorítani a tisztességtelen módszerekkel dolgozó áruküldő cégeket, ugyanakkor nem mondható el a piacról, hogy teljesen eltűntek volna az ilyen társaságok. Az egyesület fontosnak tartotta kiemelni, hogy a 14 tagja a teljes magyar, nem élelmiszerjellegű kiskereskedelmi forgalomból az elmúlt két évben rendre 1,3 százalék erejéig részesedik. A cégek összforgalma 27-28 milliárd forint körül alakul.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet