BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem szabotálták a vízvezetékeket

A tavaly szeptemberi, illetve decemberi sorozatos vízvezetéktörések egyértelműen anyaghibára, valamint a hirtelen jött fagyokra vezethetőek vissza és nem üzemeltetési hiba vagy szabotázs miatt következtek be.

2003. február 21. péntek, 11:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vízművek egyébként a Műszaki Egyetem szakértőit kérték fel a törések okainak feltárására - derült ki a Fővárosi Vízművek Rt. mai sajtótájékoztatóján. A vizsgálat megállapította, hogy a némely esetben a vezetékek annyira elkorrodálódtak, hogy bármelyik pillanatban eltörhettek volna. A decemberi csőtörésekben nagy szerepet játszott a felfagyott talaj is.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet