BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyelőre nem perelnek a gyógyszergyártók

A magyar piacon forgalmazó gyógyszergyártók szerint csak a tavaly életbe lépett, három évre szóló ármegállapodásról kellene tárgyalnia a kormánynak - hangzott el a három nagy gyógyszergyártó-szövetség részvételével megtartott sajtótájékoztatón.

2002. július 22. hétfő, 14:08

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet