A gyártók jelenleg vizsgálják, a július 1-ére várt, ám elhalasztott áremelés nyomán kialakult jogi helyzetet. Orbán István az Egis vezérigazgatója szerint a társaságok egyelőre nem fontolgatnak jogi lépéseket.
A magyar piacon forgalmazó gyógyszergyártók szerint csak a tavaly életbe lépett, három évre szóló ármegállapodásról kellene tárgyalnia a kormánynak - hangzott el a három nagy gyógyszergyártó-szövetség részvételével megtartott sajtótájékoztatón.
2002. július 22. hétfő, 14:08

A gyártók jelenleg vizsgálják, a július 1-ére várt, ám elhalasztott áremelés nyomán kialakult jogi helyzetet. Orbán István az Egis vezérigazgatója szerint a társaságok egyelőre nem fontolgatnak jogi lépéseket.