Hiányos teljesítési igazolásokra közel másfélmilliárd forintot fizetett a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) pusztán a projektekre a tulajdonában lévő Hungexpo Reklám Rt.-nek az év első öt hónapjában - írja a Magyar Hírlap. A céggel kötött szerződés elvileg 2006 végéig szól. Az állami pénzintézet most úgy döntött: június utolsó napjaitól nem fizet a 2002 elején megkötött, a Hungexpo Rt.-nek szinte kizárólagos jogokat biztosító reklámszerződésre.
2002. július 3. szerda, 09:11
