BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Hajdú-Bét 170 milliós környezetvédelmi beruházásba fogott

A Hajdú-Bét Rt. debreceni baromfifeldolgozó teljes rekonstrukciójának és bővítésének részeként, a városi csatornahálózathoz csatlakozó szennyvíz-előtisztító rendszer kialakítását kezdték meg, amely a tervek szerint év végéig készül el. A Hajdú-Bét a 170 millió forintos fejlesztés több mint 50 százalékát saját erőforrásból finanszírozza, a fennmaradó összegből 42,5 milliót a Környezetvédelmi Alaptól, 32 milliót pedig a Területfejlesztési Alaptól pályázati támogatás útján nyertek el.

2002. június 25. kedd, 11:29

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet