BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevesebb új ügyfél mellett nőtt a Pannon GSM árbevétele

A Pannon GSM az idei első három hónapban negyedével növelte árbevételét, nyeresége 33 százalékkal nőtt, miközben az új ügyfelek száma csökkent.

2002. május 29. szerda, 16:16

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Pannon GSM idén az első negyedévben több mint 35,5 milliárd forint árbevételt ért el, ami 26 százalékos növekedés a bázishoz képest. A társaság adózás előtti eredménye 33 százalékkal 5,2 milliárd forintra nőtt idén 2001. első negyedévéhez képest - mondta Kubatov János a cég pénzügyi igazgatója egy mai sajtóbeszélgetésen. A társaság idén az első három hónapban a tavalyinál 11 százalékkal kevesebb, 136 ezer új ügyfelet szerzett, így összesen 2,089 millió előfizetője van a cégnek.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet