BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Westel beindította MMS-szolgáltatását

A Westel ma a világ GSM-szolgáltatói közül elsőként indította el teljes körű kereskedelmi MMS-szolgáltatását. Az Ericsson MMS-technológiájára épülő, a képüzenet küldését is magában foglaló szolgáltatást a Westel valamennyi ügyfele, külön havi díj nélkül, egyszeri regisztrációval veheti igénybe - közölte a társaság. A szolgáltatást a Sony Ericsson által kifejlesztett telefonnal használhatják az előfizetők.

2002. április 18. csütörtök, 17:32

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet