A Westel ma a világ GSM-szolgáltatói közül elsőként indította el teljes körű kereskedelmi MMS-szolgáltatását. Az Ericsson MMS-technológiájára épülő, a képüzenet küldését is magában foglaló szolgáltatást a Westel valamennyi ügyfele, külön havi díj nélkül, egyszeri regisztrációval veheti igénybe - közölte a társaság. A szolgáltatást a Sony Ericsson által kifejlesztett telefonnal használhatják az előfizetők.
2002. április 18. csütörtök, 17:32
