Az előző évi veszteség után tavaly 5,8 milliárd forint árbevétel mellett 58 millió forint eredményt ért el a Hód-Mezőgazda Rt. – tudta meg a NAPI Online Egyed Béla vezérigazgatótól. A tartós állami tulajdonba sorolt társaság vezetője elmondta, hogy idén 6 milliárd körüli forgalommal és 75 millió forint eredménnyel számolnak. A cég idén 680 millió forintnyi beruházást kíván megvalósítani a vetőmag-, illetve a szarvasmarhaüzletágban.
2002. április 9. kedd, 11:56
