Az Electrolux Lehel Hűtőgépgyár Kft.88,5 milliárd forintos bevételt ért el 2001-ben. Ebből 24 milliárd forint volt a belföldi értékesítés bevétele, ami 6 százalékkal haladja meg az egy évvel korábbit - mondta Takács János, a cég vezérigazgatója. 2002-ben 87,2 milliárd forint bevételre számít a társaság: a két év közötti csökkenés oka, hogy az Electrolux tavaly értékesítette az első 7 hónapban 3,5 milliárdos bevételt hozó abszorpcióshűtőgép-gyártó részlegét, s ezen egység teljesítménye az idei évben már természetesen nem jelenhet meg a bevételi tervekben.
