BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Sony Ericsson 10-12 százalékos magyarországi piacrészesedést remél

A Sony Ericsson mobiltelefonok várhatóan 10-12 százalékos piacrészesedést szereznek az idén Magyarországon, s a készülékek gyártásában az itteni Flextronics is szerephez jut.

2002. március 5. kedd, 12:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tavaly októberben alakult Sony Ericsson Mobile Communications AB termékei idén várhatóan 10-12 százalékos piaci részesedést szerezhetnek Magyarországon - mondta Wágner Tibor, a cég közép-kelet-európai régiós irodájának vezetője.
Az irodát a magyar jogi szabályozás miatt még márciusban kft.-vé alakítják, s az új cég ügyvezetője szintén Wágner lesz. A Sony Ericsson mobiltelefon-készülékek gyártásában és a logisztikai tevékenységben a Magyarországon működő Flextronics is szerephez jut.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet