A tavaly októberben alakult Sony Ericsson Mobile Communications AB termékei idén várhatóan 10-12 százalékos piaci részesedést szerezhetnek Magyarországon - mondta Wágner Tibor, a cég közép-kelet-európai régiós irodájának vezetője.
Az irodát a magyar jogi szabályozás miatt még márciusban kft.-vé alakítják, s az új cég ügyvezetője szintén Wágner lesz. A Sony Ericsson mobiltelefon-készülékek gyártásában és a logisztikai tevékenységben a Magyarországon működő Flextronics is szerephez jut.
