Várhatóan áprilistól indul el a központosított elektronikus közbeszerzés első fázisa - mondta Stumpf István kancellária-miniszter a pilotrendszer bemutatóján. Eddig az üzemeltetéssel és a fejlesztéssel megbízott Magyar Posta Rt. saját forrásból 1,8 milliárd forintot költött - jelentette ki Kalmár István, a Posta elnök-vezérigazgatója. A Magyar Posta 10 éves koncessziós jogot kap a rendszer üzemeltetésére.
2002. február 25. hétfő, 11:21
