BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tíz évig a Posta üzemelteti az e-közbeszerzési rendszert

Várhatóan áprilistól indul el a központosított elektronikus közbeszerzés első fázisa - mondta Stumpf István kancellária-miniszter a pilotrendszer bemutatóján. Eddig az üzemeltetéssel és a fejlesztéssel megbízott Magyar Posta Rt. saját forrásból 1,8 milliárd forintot költött - jelentette ki Kalmár István, a Posta elnök-vezérigazgatója. A Magyar Posta 10 éves koncessziós jogot kap a rendszer üzemeltetésére.

2002. február 25. hétfő, 11:21

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet