A meghatározó piaci szereplők részvételével megalakult a Szolgáltatói Tanácsadó Testület (SzTT) - jelentette be Frischmann Gábor, a Hírközlési Felügyelet elnöke. Az SzTT létrehozásáról a tavaly elfogadott hírközlési törvény rendelkezik, s feladatkörébe egyebek mellett a Hírközlési Felügyelet, valamint a Hírközlési Döntőbizottság jogalkalmazási rendjének véleményezése tartozik. A piaci egészét érintő, elvi jelentőségű ügyekben is állást foglalhat a testület.
2002. február 14. csütörtök, 14:05
