BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

SMS után itt az MMS

A Westel Mobil Távközlési Rt. - az Ericsson közreműködésével - a világon első szolgáltatóként mutatta be GSM GPRS-hálózatán a közeljövő új üzenetküldési formátumát, a szöveget, képet és hangot egyaránt továbbító Multimedia Messaging Service-t (MMS).

2002. február 13. szerda, 13:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Sugár András a cég vezérigazgatója elmondta, hogy a jelenleg még pilotrendszerben működő szolgáltatás a közeljövőben kereskedelmi forgalomba kerül, s ismeretei szerint a SonyEricsson az év végére piacra dobja az MMS küldésére alkalmas, közép- és alacsonyabb-árkategóriába tartozó mobiltelefon-készülékeket.

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet