Sugár András a cég vezérigazgatója elmondta, hogy a jelenleg még pilotrendszerben működő szolgáltatás a közeljövőben kereskedelmi forgalomba kerül, s ismeretei szerint a SonyEricsson az év végére piacra dobja az MMS küldésére alkalmas, közép- és alacsonyabb-árkategóriába tartozó mobiltelefon-készülékeket.
