BUX 139331.12 0,02 %
OTP 45140 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Márciusig kell várniuk az ADSL-előfizetőknek?

Az ADSL alapú internet-előfizetők gyors növekedése miatt a Matáv Rt. a megrendeléseket a megszokott határidőn belül nem tudta teljesíteni, a telefonközpontokban ugyanis jelenleg kevés az ehhez szükséges berendezés - írja a Világgazdaság. A szélessávú internet-hozzáférést a szolgáltatók a Matávtól veszik, majd kötnek szerződést a lakossági és a céges felhasználókkal.

2002. február 11. hétfő, 09:21

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Csúszás esetén tehát a teljesítetlen szerződések következményeit esetleg vállalniuk kell. A szolgáltatók szerint február végéig, márciusig is elhúzódhat a decemberi előfizetők bekapcsolása.
A Matáv az ADSL-ügyfelek összesített számát nem publikálja, de annyit közölt, hogy decemberben többen adtak rendelést mint a szolgáltatás tavaly februári megjelenése óta összesen.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet