Fischer Béla, Magyar Cukor Rt. vezérigazgatója úgy nyilatkozott a NAPI Online-nak, hogy a társaság idei árbevétele 20 milliárd forint körüli alakul. Ez néhány százalékkal több mint a tavalyi teljesítmény, a nyereség pedig a tavalyi stagnálás után idén 1-2 százalékkal növekszik. Ez elsősorban annak a következménye, hogy bezeárják az ácsi cukrgyárat, így csak a kaposvári és a petőházi üzemben folyik tovább a termelés.
2001. december 4. kedd, 10:14
