BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyomul a GYSEV

Holnaptól a MÁV helyett a GYSEV üzemelteti a Sopron-Szombathely vasútvonalat. Az ezt megelőző vagyonfelmérés nyomán csaknem 627 millió forint értékű kincstári tulajdonban levő eszköz átadásáról döntöttek. A MÁV nem tudta fejleszteni a vonalat az utóbbi időben, a GYSEV viszont a jövő év végéig 1,8 milliárd forint értékű beruházást hajt végre e szakaszon - mondta a szerződés aláírásakor Berényi János, a GYSEV vezérigazgatója.

2001. november 30. péntek, 10:56

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet