Holnaptól a MÁV helyett a GYSEV üzemelteti a Sopron-Szombathely vasútvonalat. Az ezt megelőző vagyonfelmérés nyomán csaknem 627 millió forint értékű kincstári tulajdonban levő eszköz átadásáról döntöttek. A MÁV nem tudta fejleszteni a vonalat az utóbbi időben, a GYSEV viszont a jövő év végéig 1,8 milliárd forint értékű beruházást hajt végre e szakaszon - mondta a szerződés aláírásakor Berényi János, a GYSEV vezérigazgatója.
2001. november 30. péntek, 10:56
