BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyarország csatlakozott a Geant-programhoz

Magyarország is csatlakozik az Európai Unió Geant-programjához, amely az elektronikus kapcsolattartás és információ-hozzáférés számítógépes kapacitásának több mint tízszeresére növelését teszi lehetővé, meghaladva az Egyesült Államok hasonló rendszerének is a teljesítményét.

2001. július 17. kedd, 18:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az oktatási tárca MTI-hez eljuttatott tájékoztatója szerint Magyarországon a Nemzeti Információs Infrastruktúra Fejlesztési (NIIF) Program keretében mintegy 400 magyar tudományos intézmény, egyetem, könyvtár és múzeum közel 400 ezer használója jut a nemzetközi információátviteli lehetőséghez. Bálint Lajos, a NIIF iroda nemzetközi kérdésekért felelős referense elmondta, hogy a rendszer várhatóan októbertől működik Magyarországon.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet