A Nagyházi Galéria kétnapos árverést tartott még a nagy nyári szünet beköszönte előtt. Június 12-én festmények, 13-án szőnyegek, bútorok és műtárgyak kerültek kalapács alá, de nagy licitharcoknak nem lehettünk tanúi. A tételeknek mindössze hatvan százaléka talált gazdára, talán a feszített indulóárak miatt. Ugyanakkor 1,8 millióra szökött fel egy XVIII. századi francia asztali óra leütési ára, amely jutalékkal mintegy 2 millió forintba került vevőjének. Részletek a holnapi Befektetőben.
2001. június 17. vasárnap, 06:59
