BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gyémántcsiszoló manufaktúra nyílik Szentendrén

Idegenforgalmi attrakciónak is szánt gyémántcsiszoló manufaktúrát létesít Szentendrén a haifai székhelyű Caprice nemzetközi vállalatcsoport – adta hírül a Népszabadság. Arik Herman ügyvezető igazgató szerint négymillió dolláros befektetésről van szó. Az új üzem júniusban nyílik.

2001. április 13. péntek, 10:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A manufaktúrában nemcsak gyémántcsiszolással és ékszerkészítéssel foglalkoznak majd, hanem termékeiket helyben meg is lehet vásárolni – Herman. Mindemellett állandó kiállítás mutatja be a magyarországi ékszerkészítés történetét. A Caprice első külföldi üzemét Magyarországon kívül hozza létre, az alkalmazottak betanítására Izraelből érkeznek szakemberek.

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet