A Mol Rt. holnap választott bírósághoz fordul, hogy a pusztaszőlősi gázkitörés miatt elszenvedett kárigényét érvényesíteni tudja. Mosonyi György, a társaság vezérigazgatója közölte, hogy a gázkitörés miatt elszenvedett kárt megpróbálták tárgyalásos úton érvényesíteni az alvállalkozójukkal, az MB Kőolajkutató Rt.-vel szemben, azonban ez nem vezetett kielégítő eredményre.
2001. március 22. csütörtök, 18:12
