A társaság az 1999-es év után 3,995 milliárd forint osztalékot fizetett ki a részvényeseknek, ami részvényenként 235 forintot jelentett.
A Tiszántúli Gázszolgáltató (Tigáz) Rt. tavalyi nyereségéből 4,42 milliárd forintot, azaz részvényenként 260 forintot fizet ki osztalékként részvényeseinek - közölte az MTI.
2001. március 19. hétfő, 15:26

A társaság az 1999-es év után 3,995 milliárd forint osztalékot fizetett ki a részvényeseknek, ami részvényenként 235 forintot jelentett.